MAMA BEAR | CHUSTA DO KARMIENIA

Witajcie Kochani w ten sobotni wieczór, tym razem mam coś dla przyszłym mam i tych, które już karmią piersią. Zapraszam!


Jak wiecie nasza droga mleczna nie była kolorowa i usłana różami. I niestety nadal tak nie jest. Możnaby powiedzieć: a miałobyć tak pięknie...

Na samym początku Aaron nie potrafił złapać brodawki, więc karmiliśmy się przez kapturki. Najpierw z  firmy MAM, później doradca laktacyjny doradził nam te z Medeli. Po miesiącu osiągneliśmy nasze małe zwycięstwo, zeszliśmy z kapturków i karmiliśmy się już z błogim spokojem.

Gdy Mały skończył 3 miesiące zaczęły się momenty odrzucania piersi, przeważnie miało to miejsce w ciągu dnia. Rano , wieczorem i w nocy nie mieliśmy żadnego problemu. Odciągałam mleko i dawałam z butelki, bo przecież dziecka głodzić nie będę. Następny etap był dla mnie totalnym załamaniem, Mały nawet rano i w nocy potrafił rzucać się przy piersi. Mówię dobra, będzie dobrze. Ściągałam mleko co 3h nawet w nocy, nie było łatwo. Nieprzespane noce, chodzenie jak w zegarku. Nie wytrzymałam, coś we mnie pękło i podałam mleko modyfikowane. Przestałam ściągać mleko w nocy, wysypiałam się.

Na dzień dzisiejszy karmimy się mieszanie z przewagą mojego mleka. Mamy duże zapasy, ściagam systematycznie, ale już z większymi przerwami. 


Ale uwaga, mój syn potrafi zaskoczyć i mieć fazy na mleko bezpośrednio  z piersi. Tych momentów jest coraz mniej, ale i tak każdy z nich  bardzo cieszy. 

W karmieniu w miejscu publicznym pomaga nam fantastyczna chusta do karmienia od Mama Bear. Nasz wzór to Aloha (najpiękniejszy jaki mogłam sobie wymarzyć :) )

Dziecko w tej chuście  może czuć się swobodnie i co najważniejsze nie poci się, co niestety u Aarona jest problemem. Dopływ powietrza umożliwia  ustywniane okienko, przez  które mogę również oglądać swojego Maluszka. Chusta wykonana jest w 100% z bawełny, która odprowadza wilgoć. Na rogach również znajdują się kieszonki z mega miłego ręcznika, który można wykorzystać do wytarcia buźki lub schowania smoczka.


Jeżeli i Wy chcielibyście zgarnąć taką chustę to opcje są dwie. 
Pierwsza to kod rabatowy 10 % na hasło : "SARENCJA"
Drugą opcją będzie konkurs na moim instagramie, o którym dowiecie się już niebawem.

See ya!

Komentarze

 1. Cudowna. Idealna na jakieś wyjścia ☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sprawa i mega komfort :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż to :) i bardzo bardzo wygodnie szczególnie w taką pogodę :)

   Usuń
 3. Taka chusta przydaje się kiedy jesteśmy poza domem .

  OdpowiedzUsuń
 4. Kochana to już za mną i raczej nie będę już mamusią. Też karmiłam. Żałuję, że nie chustowałam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Znajoma używała takiej chusty, to naprawdę przydatna rzecz

  OdpowiedzUsuń
 6. Taka chusta jest bardzo przydatna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo komfortowe rozwiążanie dla mamy i dziecka. A co więcej przepiękny design :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super taka chusta :)
  Pozdrawiam Eva

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz